Radionica ,,Nauka nikad bliže"

Drage kolege, velika nam je čast da najavimo predstojeću radionicu ,,Nauka nikad bliže" kojom otvaramo sesiju od dve tematske radionice koje su formirane sa ciljem da studente uvedu u naučno-istraživački svet, približi sam rad, način i efikasnost u izvođenju istog. Prisustvo radionici je obavezno za sve studente koji rade naučno-istrazivačke radove a ujedno i prezentuju iste na Mini kongresu kao i na Kongresu studenata biomedicinskih nauka Srbije sa internacionalnim učešćem za ovu školsku godinu. Takođe svi studenti koji su prošle godine prisustvovali na tadašnjim radionicama ne moraju da prisustvuju i ove godine jer su evidentirani u bazu podataka. Radionicama mogu da se priključe i svi ostali zainteresovani studenti.

Možete se prijaviti za jedan od dva formirana termina: 15.12.2018. od 11 do 13h u amfiteatru A2 koju će voditi mag. farm. Dušan Ružić ili 23.12.2018. od 12 do 14h u amfiteatru A4 koju će voditi mag. farm. Tamara Gojković.  Pozivamo vas u što većem broju! Prijava koja traje do 12.12. nalazi se na sledećem linku.