Regionalno takmičenje "Case Study Competition"

Case Study Competition je regionalno takmičenje u rešavanju poslovnih slučajeva namenjeno proaktivnim studentima u svrhu ostvarivanja kontakta s potencijalnim budućim poslodavcima te izradi kreativnih i inovativnih rešenja za poslodavce.

Case Study Competition, vodeće regionalno studentsko takmičenje i ove godine poziva studente da se prijave i učestvuju u izradi rešenja stvarnih poslovnih slučajeva. Prijave su otvorene od 5. marta i traju sve do 17. marta.

U nastavku donosimo listu poduzeća i nazive ovogodišnjih poslovnih slučajeva;

Coca-Cola- 50. rođendan „Dame u crvenome“

GlaxoSmithKline d.o.o.- Multi-Channel Marketing kampanja za Duac

Grawe Hrvatska d.d.- PoKRENI promjenu, jer promjena kreće od tebe

Hrvatski telekom- TV4YOU: Kako će izgledati televizija i TV sadržaj u budućnosti?

INA-industrija nafte-  INA – prodajno mjesto budućnosti

Privredna banka Zagreb- #S.M.A.R.T. PBZ

(Simple.Multidimensional.Artificial.Retail.Technology.)

Samsung Electronics Austria GmbH- "Wind of change"

Vipnet d.o.o.- Vip Now

Zagrebačka banka- Mobility Concept – Imaš li recept?

Case Study Competition  je takmičenjeu kome poslodavci daju stvarne poslovne slučajeve, a studenti zatim osmišljavaju efikasna, inovativna i kreativna  rešenja. Poslovni slučajevi nisu ograničeni na samo deo fakulteta već je takmičnje otvoreno za sve studente. Timovi se sastoje od dva do četiri člana, a svakom je timu na raspolaganju mentor iz poduzeća čiji poslovni slučaj rešavaju.

Sve informacije o toku takmičenja i prijavama možete pronaći na web i Facebook stranici takmičenja.