Predstavljanje farmaceutskog fakulteta u studentskom kulturnom centru

Tradicionalno učešće u promotivnim aktivnostima Studentskog kulturnog centra koji već duži niz godina organizuje tribinu Ciklus predstavljanja fakulteta održano je 30. novembra u 18h u Maloj Sali sa timom u sastavu: prof. dr Marina Milenković, spec.farm. Jelena Manojlović, gosti; bivši studenti: mr ph Pavle Zelić, mr ph med bioh. Biljana Savić, mr ph med bioh. Nemanja Čupić, mr ph Marko Radić i mr ph Uroš Čakar i studenti: Anja Racković 143/13, Nikola Jakovljević 51/13, Ana-Marija Meglić 276/13, Biljana Radišić 307/13 i Igor Lamešić 98/15.

Sama tribina protekla je veoma uzbudljivo. Posećenost je bila nezabeležena do sada. Tražila se stolica više. Prisustvovalo je preko 80 đaka i poneki roditelj što do sada nismo imali. Potpuno neočekivano, iz razloga što su u dosadašnjim promocijama u SKC-u đaci postavljali vrlo bojažljivo i skromno poneko pitanje, sada su bili izuzetno aktivni. Po završetku formalnog dela koji je trajao neuobičajeno dugo zbog velike zainteresovanosti, u neformalnom delu studenti i kolege bivši studenti su maturantima podelili promotivni materijal i zadržali se dodatno u neposrednom razgovoru.

Slike sa događaja: slika 1, slika2, slika 3