Deveti šangajski sajam obrazovanja

Dana 27. marta 2017. godine, na Univerzitetu u Beogradu – Pravnom fakultetu, Bulevar kralja Aleksandra 67, biće održan Deveti šangajski sajam obrazovanja, u periodu od 10 do 15 časova.
Deveti šangajski sajam obrazovanja je događaj koji svake godine organizuje Komisija za obrazovanje grada Šangaja, u saradnji sa partnerima u inostranstvu. Cilj Sajma obrazovanja je predstavljanje visokoškolskih institucija iz Šangaja, ostvarivanje međuinstitucionalne saradnje i povećanje interesovanja studenata za nastavak studija u Šangaju. Ove godine, 33 visokoškolske institucije iz Šangaja predstaviće svoje studijske programe na Sajmu.
Ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane studente, buduće akademce, kao i sve članove akademske zajednice da posete Sajam obrazovanja.