Настава на првој години докторских академских студија, школска 2019/2020. година

Обавештавају се студенти прве године докторских академских студија, свих модула, да настава из заједничког предмета Методологија научног истраживања почиње у петак 25.10.2019. од 18h у Рачунарском центру (сутерен испод Библиотеке). Распоред предавања и све информације везане за предмет биће објављивани на E-learning (ПС) платформи (у почетку, са приступом у улози "госта"), што се односи и на други заједнички предмет, Статистику за истраживаче. Распоред предавања из Методологије научног истраживања можете преузети и овде.

Обавештавају се студенти прве године докторских академских студија, свих модула, да настава из заједничког предмета Статистика у истраживањима почиње у понедељак 28.10.2019. од 17:15 х у Рачунарској Сали А002 (објекат А). Распоред предавања и све информације везане за предмет биће објављивани на E-learning (PS) платформи (у почетку, са приступом у улози "госта"). Распоред предавања из Статистике у истраживањима можете преузети и овде.